Prices

 

        

 

      Cenas  mūsu viesu mājā ir atkarīgas no tā, kādas telpas jūs vēlaties īrēt un kādus pakalpojumus saņemt. Tās var mainīties no tā, uz cik ilgu laiku jūs viesu namu vēlaties īrēt, cik cilvēku būsiet,  kā arī no tā kādā laikā tas ir – darba dienā, vai svētku dienā. Bez maksas piedāvājam pastaigas pa meža izziņas takām, sēņu, ogu takām, makšķerēšanu dīķos, kā arī iespēju sarūpēto turpat pagatavot.

 

Orientējošās cenas uz diennakti ir:

        Viesu mājas īre līdz 30 personām -300 EUR,

Cenā ietilpst kamīnzāle, mūzikas un tv aparatūra, virtuvīte ar traukiem, elektrisko un malkas plīti, grilu, iespēju gatavot ēdienu manteļskurstenī,  pārģērbšanās telpa, labierīcības- tualete un duša gan pirmajā, gan otrajā stāvā. Cenā ietilpst arī nakšņošana. Pirmajā stāvā piedāvājam istabiņu ar divguļamo gultu un otru istabiņu ar divām atsevišķām gultiņām. Otrajā stāvā ir kopējā guļamtelpa ar trīspadsmit gultiņām un, ja vajadzīgs, vietu pāris matračiem. Pirtiņas otrajā stāvā ir guļamtelpa ar četrām gultiņām un vietu vēl sešiem matračiem.

 

        Pirts mājas īre līdz 10 personām -150 EUR,

Cenā ietilpst pirts un kamīna kurināšana, mūzikas aparatūra,slotiņas, dvieļi, cepures, āra grils. Pirtiņā ir labierīcības- tualete, duša. Cenā ietilpst 

  arī nakšņošana pirtsmājas otrajā stāvā uz kokvilnas matračiem, kokvilnas palagiem, vilnas segām.

 

    

        Dūmu, jeb melnā pirtiņa -70 EUR,

 

      Visa viesu mājas kompleksa,ar vienu no pirtiņām un lapeni ar grilu īre, diennaktī  -400 EUR.

Bez maksas  volejbola laukums un citu spēļu laukumi, atrakcijas un rotaļu laukumi.

Papildus vienojoties iespējami arī citi pakalpojumi, kā, piemēram, galdu klāšana, dzīvā mūzika, pirtnieka pakalpojumi u.c., atkarībā no sezonas, iespējamas atlaides.

        Būsiet mīļi gaidīti.

       

English