Viesu māja

        Māja ir celta vairāk nekā divsimt gadus atpakaļ. Par to liecina mājas arhitektūra, grandiozais manteļskurstenis, telpu izkārtojums un daudz citas lietas, pēc kurām var spriest par mājas vecumu. Tajos laikos, kad tika būvēti „Jaunogriņi”, mājas būvniecības vietas izraudzījās sevišķi rūpīgi, parasti tās bija enerģētiski spēcīgas vietas. Ne par velti māja ir saglabājusies un, ne par velti cilvēkiem šeit patīk būt.

        Kamīnzālē ir īsta lauku plīts, uz kuras ir iespējams pagatavot ēdienu. Ir virtuves stūrītis ar ledusskapi, elektrisko plīti, silto un auksto ūdeni. Manteļskurstenī ir atjaunota vecā pavarda vieta, kur iekārts lielais saimes zupas vārāmais katls. Šajā katlā vārītajai zupai ir neatkārtojama garša. Kamīnzālē ir iespējams saklāt galdu līdz trīsdesmit cilvēkiem. Izklaidēm ir pieejams televizors, mūzikas centrs un karaoke.

        Ir garderobes telpa, kurā ir iespējams pārģērbties un atstāt virsdrēbes. Labierīcību telpā ir pieejama duša, tualete. Viesu mājas pirmajā stāvā vēl ir divas istabas. Viena no istabām- „mīlas istaba” ar lielu divguļamu, guļbūves stilā veidotu gultu, kuru rotā linu palagi un vilnas segas. Šī istaba būs īpaši piemērota jaunlaulātajiem. Otra istaba ir ar divām gultām. Savukārt, viesu mājas otrajā stāvā ir plaša telpa, kas paredzēta viesu nakšņošanai. Arī otrajā stāvā ir labierīcību telpa ar tualeti un dušu.

Latvian